Rozwijaj efektywnie swoje kompetencje

Rozwój kompetencji w życiu młodego człowieka lub innej osoby, która poszukuje swojej ścieżki kariery, jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu na rynku pracy. W jaki sposób rozpoznać właściwy kierunek zawodowy, jakie certyfikaty uzyskać, by kompetencje nabyte w czasie, pracowały na naszą korzyść?

Zapraszamy na strony, które mogą zmienić Twoje życie, jeżeli postanowisz, żeby dla Ciebie pracowały:

Strona, na której znajdziesz informacje o szkoleniach elearningowych, które możesz odbyć zdalnie, bez wychodzenia z domu, nawet za 10% ich wartości rynkowej, uzyskać odpowiedni certyfikat i wiedzę.

www.kursy.elearningowe.pl

Strona, która wprowadzi Cię w listę dostępnych stacjonarnie szkoleń w różnych miastach, a także (jeżeli jesteś przedstawicielem firmy lub instytucji), pozwoli zarezerwowac odpowiednia formę doskonalenia specjalistycznego dla Ciebie lub Twoich pracowników.

www.portal.szkolen.pl

Serwis Polskiego oddziału Europejskiego Instytutu Coachingu, który certyfikuje Coachów, a także dystrybuuje nowoczesne formy i metody Coachingu, w zależności od wybranego przez uczestnika tej formy rozwojowej zajęć. Jeżeli prowadzisz firmę, jesteś managerem, możesz także rozpocząć współpracę z naszymi Coachami dla siebie lub swoich pracowników.

www.coaching-polska.pl

Serwis dopasowania.pl, to portal którego celem jest analiza właściwej ścieżki:

  • edukacyjnej (student)
  • zawodowej (osoby bezrobotne, niepełnosprawne lub pracujące)
  • osobistej (związek)
  • osobistej (zainteresowania)

Za pośrednictwem serwisu współpracującego testujsiebie.pl, będziesz w stanie automatycznie przybliżyć siebie do właściwej ścieżki.

www.dopasowania.pl

Jeżeli poszukujesz praktyki, stażu lub pracy i chcesz zdobyć doświadczenie, które pozwoli Ci podjąć zatrudnienie w odpowiedniej dla Ciebie branży zawodowej. współpracujemy także z pracoadawcami, którzy przed przyjęciem stażysty, chcieliby by potencjalni pracownicy, obyli szkolenie. Dodatkowo we współpracy z agencją zatrudnienia, a także bazując na programach unijnych, mamy możliwość posredniczenia w organizacji staży, przez co przyjęcie kandydata znacznie się upraszcza, a firmie odchodzi wiele formalności.

www.staze-praktyki.pl

Agencja Zatrudnienia, realizuje nie tylko pośrednictwo pracy (patrz: www.posrednictwo-pracy.pl), ale także realizuje doradztwo zawodowe dla osób, które chcą podjąć zatrudnienie na krajowym, czy międzynarodowym rynku pracy. Dla kandydatów przygotowaliśmy także pakiety szkoleniowe, które pozwalają podjąć prace za granicą, gdzie większość kosztów szkolenia, wymaganego przez zagraniczne firmy, pokrywamy osobiście, a zwrot następuje już w momencie zatrudnienia.

www.agencja-zatrudnienia.pl